Apie mus

Kas mes?

pic_1

mylaptop.lt kompiuterių servisas specializuojasi kompiuterių, išmaniųjų telefonų, planšečių, apple technikos remonto ir pogarantinio aptarnavimo sferoje. Mūsų profesionalų komanda pasirūpins Jūsų įrenginio patikimu ir profesionaliu remontu ir suteiks Jums garantijas už atliktus darbus.

Taip pat užsiimame naudotų ir naujų kompiuterių detalių didmenine ir mažmenine prekyba. Pas mus galite rasti:

Įkroviklius, baterijas, klaviatūras, maitinimo lizdus, ekranus, ekrano šleifus, aušintuvus, ekranų vyrius, RAM oepratyviają atmintį, kietuosius diskus.

Pasirinkę mus Jūs:

 • Gausite profesionalią konsultaciją.
  Priėmę iš Jūsų prietaisą remontui pirmiausia atliksime diagnostiką. Supažindinsime Jus su gedimu, aptarsime šalinimo galimybes, detalių ir darbų kainą. Gavę Jūsų patvirtinimą - remontuosime prietaisą.
 • Jūsų prietaisas bus profesionalų rankose.
  Remonto metu naudojame tik kokybiškas medžiagas, bei dalis. Dalims ir darbams suteikiame garantiją. Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl visuomet stengiamės dėl kiekvieno kliento.

Padėkite savo laptopui

 • 1.Laptopas lovoje.
  Kaip įmanoma stenkitės nenaudoti laptopo lovoje, kadangi pasidėjus kompiuterį lovoje, jis traukia į save dulkes, ir kompiuterio aušinimo sistema pradeda kimštis visokiomis šiukšlėmis (dulkės, plaukai ir tt.). 
 • 2.Laptopas kaista.
  Kaip ir minėjome viršuje, nešiojamų kompiuterių aušinimo sistemą reikia valyti nuo dulkių ir pakeisti termopastą. Jeigu Jūsų kompiuteris labai kaista, vėliau pradeda nei iš šio nei iš to išsijunginėti, tai ženklas, jog reikia valyti aušinimo sistemą. Laiku jos neišvalius gali perkaisti vaizdo plokštė. Tuomet remontas kainuos vidutiniškai šešis kartus daugiau. Taigi rekomenduojame viską atlikti laiku.
 • 3.Laptopas nevisada "pasileidžia".
  Problema greičiausiai bus kietajame diske arba su operacine sistema. Pirmiausiai išsisaugokite svarbią informaciją iš kietojo disko. Nes jeigu bus disko problema, taip apsaugosite savo svarbius duomenis. O tuomet atneškite jį mums.